Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Jõhvi asukohta Jõhvi-Narva: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Jõhvi-Narva juures?

    Need Buss liinid peatuvad Jõhvi-Narva juures: 3, 503, 742, 791, 805, 866.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Jõhvi-Narva linnas Jõhvi

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõhvi, Eesti sihtpunkti Jõhvi-Narva? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Jõhvi-Narva pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Jõhvi-Narva jõudmiseks.

Sihtpunkti Jõhvi-Narva jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 3, 503, 742, 791, 805, 866

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Jõhvi-Narva.

Muudame sihtpunkti Jõhvi-Narva sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõhvi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Jõhvi-Narva, Jõhvi

Lähimad peatused sihtpunkti Jõhvi-Narva linnas Jõhvi

Buss peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Jõhvi-Narva, Jõhvi

Lihtsam saada Jõhvi-Narva kasutades app!