Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Jõhvi asukohta Jõhvi-Tartu Buss: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Jõhvi-Tartu Buss jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Jõhvi-Tartu Buss jõudmiseks on:

    • Turg on 77 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Postkontor on 599 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Jõhvi-Tartu Buss juures?

    Need Buss liinid peatuvad Jõhvi-Tartu Buss juures: 115, 43B, 503, 742, 791, 866.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Jõhvi-Tartu Buss linnas Jõhvi

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõhvi, Eesti sihtpunkti Jõhvi-Tartu Buss? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Jõhvi-Tartu Buss pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Jõhvi-Tartu Buss jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Jõhvi-Tartu Buss lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Turg; Postkontor.

Sihtpunkti Jõhvi-Tartu Buss jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 115, 43B, 503, 742, 791, 866

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Jõhvi-Tartu Buss.

Muudame sihtpunkti Jõhvi-Tartu Buss sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõhvi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Jõhvi-Tartu Buss, Jõhvi
Lihtsam saada Jõhvi-Tartu Buss kasutades app!