Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Ambla asukohta Käravete: Buss või Tramm?

Käravete kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Käravete, Ambla, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Käravete lähedusest

Küsimused & vastused

Käravete kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Käravete linnas Ambla

Tahad teada, kuidas saada linnas Ambla, Eesti sihtpunkti Käravete? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Käravete pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Käravete jõudmiseks.

Sihtpunkti Käravete jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 348, 413, 502

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Käravete.

Muudame sihtpunkti Käravete sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Ambla, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Käravete, Ambla
Lihtsam saada Käravete kasutades app!