Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Kaera: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kaera jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kaera jõudmiseks on:

  • Nisu on 342 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Ehte on 417 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Puhangu on 476 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kaera juures?

Need Buss liinid peatuvad Kaera juures: 26, 32, 33, 40, 72.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kaera linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Kaera? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kaera pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kaera jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kaera lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Nisu; Ehte; Puhangu.

Sihtpunkti Kaera jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 26, 32, 33, 40, 72

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kaera.

Muudame sihtpunkti Kaera sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kaera, Tallinn
Lihtsam saada Kaera kasutades app!