Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Mäetaguse asukohta Kalina Järv: Buss?

Kalina Järv kaart

Suunajuhised asukohta Kalina Järv, Mäetaguse, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kalina Järv lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Kalina Järv juures?

    Need Buss liinid peatuvad Kalina Järv juures: 1, 114, 12.

    Rohkem andmeid
Kalina Järv kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kalina Järv linnas Mäetaguse

Tahad teada, kuidas saada linnas Mäetaguse, Eesti sihtpunkti Kalina Järv? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kalina Järv pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kalina Järv jõudmiseks.

Sihtpunkti Kalina Järv jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 1, 114, 12

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kalina Järv.

Muudame sihtpunkti Kalina Järv sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Mäetaguse, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kalina Järv, Mäetaguse
Kalina Järv, Mäetaguse

Kalina järv (ka Kallina järv) on järv Ida-Viru maakonnas Alutaguse vallas Kalina külas. Veekogu pindala on 3,8 ha. Veekogu kaldajoone pikkus on 785 m. Wiki

Lihtsam saada Kalina Järv kasutades app!