Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kehtna asukohta Kastna: Buss?

Suunajuhised asukohta Kastna, Kehtna, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kastna lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Kastna?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kastna linnas Kehtna

Tahad teada, kuidas saada linnas Kehtna, Eesti sihtpunkti Kastna? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kastna pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kastna jõudmiseks.

Sihtpunkti Kastna jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 11, 12, 153, 304

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kastna.

Muudame sihtpunkti Kastna sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kehtna, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kastna, Kehtna
Lihtsam saada Kastna kasutades app!