Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kehtna asukohta Keava: buss?

Vaata Keava, Kehtna, kaardil

Suunajuhised asukohta Keava, Kehtna, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Keava lähedusest

 • BussBuss: 

Kuidas saada buss abil sihtpunkti Keava?

Vajuta buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Buss peatused Keava läheduses Kehtna linnas

 • Keava,6 min kõndimist,

Buss liinid peatusesse Keava linnas Kehtna

 • 12,Eidapere,
 • 20,Rey,
 • 27,Rapla Bussijaam,
Küsimused & vastused
 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Keava jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Keava jõudmiseks on:

  • Keava on 432 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
 • Millised buss liinid peatuvad Keava juures?

  Need buss liinid peatuvad Keava juures: 11, 12, 17, 20.

 • Mis on lähim buss peatus asukohta Keava linnas Kehtna?

  Lähim buss peatus Keava Kehtna on Keava. 6 min jalutuskäigu kaugusel.

 • Kui palju maksab buss sihtkohta Keava?

  Bussipilet sihtkohta Keava maksab umbes €1.00 - €7.50.

Vaata Keava, Kehtna, kaardil

Ühistransport sihtkohta Keava linnas Kehtna

Tahad teada, kuidas saada linnas Kehtna, Eesti sihtpunkti Keava? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Keava pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Keava jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Keava lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Keava.

Buss:

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Keava.

Muudame sihtpunkti Keava sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 1.5 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kehtna, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Keava Aadress: Roheline tänav, Kehtna

Keava, Kehtna

Liigu linnas Kehtna ühistranspordiga!

Linnas Kehtna reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Vaata mistahes vaatamisväärsuse, tänava või suure ühistranspordi peatuse poole sõites samm-sammult suunajuhiseid. Vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu, teenuse teavitusi ja üksikasjalikke marsruute kaardil, et sa teaksid täpselt, kuidas linnas Kehtna ükskõik kuhu minna.

Kasuta linnas Kehtna ükskõik millisesse sihtpunkti jõudmiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et sa teaksid täpselt kuhu ja kui kui kaugele kõndida, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi veel alles on. Moovit annab sulle teada, kui sa maha tulema pead – enam ei pea pidevalt kontrollima ega su peatus järgmine pole.

Soovid teada, kuidas kasutada ühistransporti Kehtna või kuidas maksta ühistranspordi eest Kehtna? Moovit ühistranspordi rakendus aitab teil hõlpsasti ja minimaalsete kuludega ühistranspordiga navigeerida. See sisaldab ühistranspordi tasusid, piletihindu ja kulusid. Otsid Kehtna ühistranspordi kaarti? Mooviti ühistranspordi rakendus näitab kõiki ühistranspordi kaarte linnas Kehtna koos kõigi buss liinide ja peatustega interaktiivsel kaardil.

Kehtna omab 1 transpordi tüüpi, sealhulgas: buss, mida juhivad mitmed firmad, sealhulgas Tallinna Linnatranspordi AS-Tram, Tallinna Linnatranspordi AS-Cable, ELRON, Tallinna Linnatranspordi AS-Bus, SEBE Aktsiaselts, Hansabuss AS, Atko Bussiliinid AS, GoBus AS, Mulgi Reisid AS, MK Reis-X Osaühing, AS Lux Express Estonia, MK Autobuss Aktsiaselts, ARILIX OÜ, Estonian Lines OÜ ja Sirel Reisid OÜ

Ühistranspordi liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Keava linnas Kehtna

Buss liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Keava linnas Kehtna

Lihtsamad juhiseid asukohta Keava äpis ...