Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kernu asukohta Kernu Grill: Buss?

Suunajuhised asukohta Kernu Grill, Kernu, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kernu Grill lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Kernu Grill juures?

    Need Buss liinid peatuvad Kernu Grill juures: 163.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kernu Grill linnas Kernu

Tahad teada, kuidas saada linnas Kernu, Eesti sihtpunkti Kernu Grill? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kernu Grill pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kernu Grill jõudmiseks.

Sihtpunkti Kernu Grill jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 163

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kernu Grill.

Muudame sihtpunkti Kernu Grill sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kernu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kernu Grill, Kernu
Lihtsam saada Kernu Grill kasutades app!