Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Pärsti asukohta Kiini: Buss?

Suunajuhised asukohta Kiini, Pärsti, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kiini lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Kiini?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kiini linnas Pärsti

Tahad teada, kuidas saada linnas Pärsti, Eesti sihtpunkti Kiini? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kiini pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kiini jõudmiseks.

Sihtpunkti Kiini jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 145, 149, 310, 361

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kiini.

Muudame sihtpunkti Kiini sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Pärsti, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kiini, Pärsti
Lihtsam saada Kiini kasutades app!