Kuidas saada linnas Viljandi asukohta Kinema Oü: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kinema Oü jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kinema Oü jõudmiseks on:

  • Pärnu Mnt on 1104 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kinema Oü juures?

Need Buss liinid peatuvad Kinema Oü juures: 149, 49.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kinema Oü linnas Viljandi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viljandi, Eesti sihtpunkti Kinema Oü? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kinema Oü pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kinema Oü jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kinema Oü lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pärnu Mnt.

Sihtpunkti Kinema Oü jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 149, 49

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kinema Oü.

Muudame sihtpunkti Kinema Oü sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viljandi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kinema Oü, Viljandi
Lihtsam saada Kinema Oü kasutades app!