Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Raasiku asukohta Kolm Juustu: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kolm Juustu jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Kolm Juustu jõudmiseks on:

    • Raasiku Vallamaja on 189 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Aruküla on 257 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Kolm Juustu juures?

    Need Buss liinid peatuvad Kolm Juustu juures: 135C, 244, ELR40.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kolm Juustu linnas Raasiku

Tahad teada, kuidas saada linnas Raasiku, Eesti sihtpunkti Kolm Juustu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kolm Juustu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kolm Juustu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kolm Juustu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Raasiku Vallamaja; Aruküla.

Sihtpunkti Kolm Juustu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 135C, 244, ELR40

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kolm Juustu.

Muudame sihtpunkti Kolm Juustu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Raasiku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kolm Juustu, Raasiku

Lähimad peatused sihtpunkti Kolm Juustu linnas Raasiku

Lihtsam saada Kolm Juustu kasutades app!