Kuidas saada linnas Meremäe asukohta Korski — Veretinä ja Kääpa — Obinitsa — Võmmorski — Petseri: Buss | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Korski — Veretinä ja Kääpa — Obinitsa — Võmmorski — Petseri, Meremäe, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Tartu Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Korski — Veretinä ja Kääpa — Obinitsa — Võmmorski — Petseri?

  • Buss - 95, Buss - 92E abil asukohast Tartu Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Korski — Veretinä ja Kääpa — Obinitsa — Võmmorski — Petseri jõudmiseks kulub 256 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Paide, Paide sihtpunkti Korski — Veretinä ja Kääpa — Obinitsa — Võmmorski — Petseri?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Lõunakeskus, Tartu sihtpunkti Korski — Veretinä ja Kääpa — Obinitsa — Võmmorski — Petseri?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Korski — Veretinä ja Kääpa — Obinitsa — Võmmorski — Petseri?

  • Buss - 95, Buss - 92E abil asukohast Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Korski — Veretinä ja Kääpa — Obinitsa — Võmmorski — Petseri jõudmiseks kulub 256 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Annelinna Gümnaasium, Tartu sihtpunkti Korski — Veretinä ja Kääpa — Obinitsa — Võmmorski — Petseri?

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Korski — Veretinä ja Kääpa — Obinitsa — Võmmorski — Petseri jõudmiseks?

  • Lähimad peatused sihtpunkti Korski — Veretinä ja Kääpa — Obinitsa — Võmmorski — Petseri jõudmiseks on:
    • Korski on 691 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel

Millised Buss liinid peatuvad Korski — Veretinä ja Kääpa — Obinitsa — Võmmorski — Petseri juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 2600 linna ning seda 85+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Moovit muutis sihtpunkti Korski — Veretinä ja Kääpa — Obinitsa — Võmmorski — Petseri jõudmise palju lihtsamaks. Saa Mooviti mobiiliäpi ja Mooviti veebiäpi abil suunajuhiseid ja leia lähimaid peatuseid. Vaatad oma sihtpunktile lähimaid ühistranspordi peatuseid? Vaata neid alternatiive: Korski.

Otsitava ristmiku nimi ei tule meelde? Sisesta mõlemad aadressid ja Moovit otsib välja parima marsruudi ja sõiduplaani ajad, et sind sinna viia.

Kas sul on oma lemmik ühistranspordi tüüp? Sihtpunkti jõudmiseks saab kasutada järgmisi valikuid: Buss. Järgmised ühistranspordi valikud peatuvad sihtpunkti Korski — Veretinä ja Kääpa — Obinitsa — Võmmorski — Petseri läheduses - Buss: 254, 272, 92E.

Kas sa ei tea, kus oma teekonnal maha tulla või kust leida lähimaid teid? Lae alla Moovit App, et saada kõige värskemaid sõiduplaane, reaalajas samm-sammult suunajuhiseid, hinnangulisi saabumisaegu ja et vaadata kaardilt, milline on parim tänav ristmiku Korski — Veretinä ja Kääpa — Obinitsa — Võmmorski — Petseri ületamiseks.

Bussiaegade ja rongiaegade vaatamiseks puudub vajadus eraldi bussi äpi ja rongi äpi järele, sest Moovit sisaldab ühes äpis kogu ühistranspordi infot, mida on vaja linnas Meremäe liikumiseks. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Korski — Veretinä ja Kääpa — Obinitsa — Võmmorski — Petseri, Meremäe

Lähimad peatused sihtpunkti Korski — Veretinä ja Kääpa — Obinitsa — Võmmorski — Petseri linnas Meremäe

Buss peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Korski — Veretinä ja Kääpa — Obinitsa — Võmmorski — Petseri, Meremäe
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Reaalajas saabumised, sõiduplaanid, kaardid & muu