Kuidas saada linnas Orava asukohta Piusa: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Piusa jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Piusa jõudmiseks on:

  • Piusa on 625 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Piusa juures?

Need Buss liinid peatuvad Piusa juures: 88A, 92E.

Piusa, Orava, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Piusa linnas Orava

Otsid linnas Orava, Eesti suunajuhiseid sihtpunkti Piusa? Sinu teekond muutus just palju lihtsamaks!

Lae alla Moovit App ja leia kõige kiirem teekond ning vaata kõige värskemaid Buss sõiduplaane sihtpunkti Piusa jõudmiseks. Saa uuendatud sõiduplaanide aegu kõikide marsruutide jaoks ning saa reaalajas samm-sammult suunajuhiseid asukohast Piusa.

Moovit App näitab ka sinu sihtpunktile lähimaid peatusi. Vali sihtpunktile Piusa lähimate peatuste vahel: Piusa.

Sihtpunkti Piusa jõudmiseks kuuluvad valikusse Buss. Siin on nimekiri mõnest liinist, mis lähevad su sihtpunkti lähedalt mööda - Buss: 88A, 92E.

Tahad planeerida tagasisõitu sihtpunktist Piusa, kuid sa ei tea aadressi? Saad valida meie online kaardilt oma sihtpunkti ning Moovit aitab sul leida parimaid marsruute, kuidas jõuda soovitud kohta!

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat marsruuti ja kõige mugavamat väljumisaega. Pole vaja alla laadida bussi äppi, et vaadata bussiaegu ega rongiaegade vaatamiseks rongi äppi. Moovitil on olemas kogu vajalik ühistranspordi info. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi rakenduseks.

Piusa, Orava
Piusa, Orava Piusa on küla Võru maakonnas Võru vallas. Kohanime Piusa etümoloogia on ebaselge. Võimalik, et see on seotud sõna pikk lõunaeesti vormiga piune. Aastatel 1992–2017 (kuni Eesti omavalitsuste haldusreformini) asus küla Põlva maakonnas Orava vallas. Külast jookseb läbi Valga–Petseri raudtee ning sellel asub Piusa raudteejaam. Seal asub Piusa liivamaardla. Liiva kaevandamise käigus on moodustatud ka Piusa koopad ning pärast kaevandamise lõppu on koobaste ja seal elavate nahkhiirte kaitseks loodud Piusa koobastiku looduskaitseala. Mööda külaterritooriumi lõunakülge voolab Piusa jõgi. Jõeäärset ala kaitstakse Piusa-Võmmorski hoiuala koosseisus. Raudtee ja jõe vahelisel alal asub arvukalt kaitsealuseid kääpaid. 2018. aasta detsembrist kuni 2021. aasta suveni parandab ELF Piusal projekti „Tiigilendlase elupaikade parandamine Eestis‟ raames tiigilendlaste talvitusolusid.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Piusa jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Piusa kasutades app!