Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kose asukohta Kose pastoraat: Buss või Tramm?

Kose pastoraat kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Kose pastoraat, Kose, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kose pastoraat lähedusest

Buss peatused Kose pastoraat läheduses Kose linnas

Peatuse nimi Vahemaa
Kose 2 5 min kõndimist
Kose 1 5 min kõndimist
Kose Algkool 11 min kõndimist

Buss liinid peatusesse Kose pastoraat linnas Kose

Liini Nimi Suund
K1 Oru
K2 Vardja
K4 Kose
K5 Habaja
K6 Kehra
K9 Gmn
130 Kose
138 Kose
139 Ardu
140 Ardu
144 Kose
K3 Kaiu
K7 Ardu
K8 Ardu
K10 Ardu
K17 Kose Algkool

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kose pastoraat jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Kose pastoraat jõudmiseks on:

  • Kose 2 on 317 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kose 1 on 317 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kose Algkool on 842 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Kose pastoraat juures?

  Need Buss liinid peatuvad Kose pastoraat juures: 138, 140, K3.

  Rohkem andmeid
Kose pastoraat kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kose pastoraat linnas Kose

Tahad teada, kuidas saada linnas Kose, Eesti sihtpunkti Kose pastoraat? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kose pastoraat pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kose pastoraat jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kose pastoraat lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kose 2; Kose 1; Kose Algkool.

Sihtpunkti Kose pastoraat jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 138, 140, K3

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kose pastoraat.

Muudame sihtpunkti Kose pastoraat sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kose, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kose pastoraat, Kose
Kose pastoraat, Kose Kose pastoraat asub Kose kirikuaiast vahetult põhjas. Kirikla ehitati 18. sajandil. Hoone võõrandati 1940. aastal nõukogude võimu poolt koos kõigi koguduse maade ja varadega ning pärast 1941. aastat elasid seal lühikest aega lahingutes elukoha kaotanud kohalikud. Saksa okupatsiooni ajal sai kogudus hoone tagasi ja 1942. aastal toodi pastoraati elekter. Seoses taasalanud nõukoguse okupatsiooniga võeti 1944 kiriku varad taas riigi omandisse. Pastoraadis asusid rahvamaja, raamatukogu (1949–1959), spordiseltsi Jõud klubiruumid, miilitsa ülema korter ja kooliõpetaja korter ning 1950. aastal nimetati see ümber rajooni kultuurimajaks. Alates 1951. aastast tehti mitu ümberehitust. 1980. aastatel lasti hoonel laguneda. Kultuurimaja lõpetas hoones tegevuse ning kui pärast taasiseseisvumist kirikla kogudusele tagastati, oli hoone väga halvas seisukorras. Inventar oli laiali kantud või rüüstatud ning maja konstruktsioonid lagunesid. Pastoraat õnnestus osaliselt tänu välisrahastusele taastada ja pühitseti taas sisse 1997. aasta lõikustänupühal. Sama aasta kevadel võeti see arvele ehitismälestisena kui näide pastoraadi peahoonest.Kirikumõisa juurde kuulusid varem ka saun ja mitu majandushoonet (rehi, karjalaut, sealaut, hobusetall, vankrikuur, ait). Neist esimese sai 1940. aastatel oma valdusse varasem kirikumaade rentnik ja ülejäänud anti 1949. aastal kolhoosi Kose Edu kätte.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Kose pastoraat jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Kose pastoraat kasutades app!