Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Kotka Hall: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kotka Hall jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kotka Hall jõudmiseks on:

  • Västriku on 79 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Marsi on 689 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kotka Hall juures?

Need Buss liinid peatuvad Kotka Hall juures: 23, 28.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kotka Hall linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Kotka Hall? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kotka Hall pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kotka Hall jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kotka Hall lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Västriku; Marsi.

Sihtpunkti Kotka Hall jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 23, 28.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kotka Hall.

Muudame sihtpunkti Kotka Hall sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kotka Hall, Tallinn
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Kotka Hall kasutades app!