Kuidas saada linnas Kullamaa asukohta Kullamaa: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kullamaa jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kullamaa jõudmiseks on:

  • Kullamaa Kool on 504 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kullamaa juures?

Need Buss liinid peatuvad Kullamaa juures: 321, 515, 725.

Kullamaa, Kullamaa, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kullamaa linnas Kullamaa

Otsid linnas Kullamaa, Eesti suunajuhiseid sihtpunkti Kullamaa? Sinu teekond muutus just palju lihtsamaks!

Lae alla Moovit App ja leia kõige kiirem teekond ning vaata kõige värskemaid Buss sõiduplaane sihtpunkti Kullamaa jõudmiseks. Saa uuendatud sõiduplaanide aegu kõikide marsruutide jaoks ning saa reaalajas samm-sammult suunajuhiseid asukohast Kullamaa.

Moovit App näitab ka sinu sihtpunktile lähimaid peatusi. Vali sihtpunktile Kullamaa lähimate peatuste vahel: Kullamaa Kool.

Sihtpunkti Kullamaa jõudmiseks kuuluvad valikusse Buss. Siin on nimekiri mõnest liinist, mis lähevad su sihtpunkti lähedalt mööda - Buss: 321, 515, 725.

Tahad planeerida tagasisõitu sihtpunktist Kullamaa, kuid sa ei tea aadressi? Saad valida meie online kaardilt oma sihtpunkti ning Moovit aitab sul leida parimaid marsruute, kuidas jõuda soovitud kohta!

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat marsruuti ja kõige mugavamat väljumisaega. Pole vaja alla laadida bussi äppi, et vaadata bussiaegu ega rongiaegade vaatamiseks rongi äppi. Moovitil on olemas kogu vajalik ühistranspordi info. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi rakenduseks.

Kullamaa, Kullamaa
Kullamaa, Kullamaa Kullamaa on küla Läänemaal, Lääne-Nigula vallas. Küla vanem, saksakeelne nimi on Goldenbeck (beck või becka tähendab alamsaksa keeles jõge, seega võis vanem nimi tähendada Kullajõge).Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal oli küla Kullamaa valla halduskeskus. Külas asub Kullamaa kirik ja Kullamaa kirikuaed. Kirikuaias on muu hulgas Rudolf Tobiase haud. Kiriku lähedal on Kullamaa kalmistu. Külas on veel Kullamaa Vabadussõja mälestussammas. Kullamaal tegutseb Kullamaa Keskkool. Külas on veel Kullamaa linnus, Kullamaa vesiveski, Kullamaa pastoraadi hooned. Asulat läbib Risti–Virtsu–Kuivastu–Kuressaare maantee. Veekogudest asub külas Kullamaa järv. Küla lõuna ja idapiiril voolab Liivi jõgi, mis moodustab Kullamaa kirdenurgas Kullamaa paisjärve.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Kullamaa jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Kullamaa kasutades app!