Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Illuka asukohta Kuremäe Klooster: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kuremäe Klooster jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Kuremäe Klooster jõudmiseks on:

    • Kuremäe on 141 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Kuremäe Klooster juures?

    Need Buss liinid peatuvad Kuremäe Klooster juures: 116.

Kuremäe Klooster kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kuremäe Klooster linnas Illuka

Tahad teada, kuidas saada linnas Illuka, Eesti sihtpunkti Kuremäe Klooster? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kuremäe Klooster pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kuremäe Klooster jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kuremäe Klooster lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kuremäe.

Sihtpunkti Kuremäe Klooster jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 116

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kuremäe Klooster.

Muudame sihtpunkti Kuremäe Klooster sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Illuka, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kuremäe Klooster, Illuka
Kuremäe Klooster, Illuka Pühtitsa Jumalaema Uinumise Stavropigiaalne Naisklooster ehk Kuremäe klooster (ka Pühtitsa (Kuremäe) Uspenski naisklooster) on Moskva ja kogu Venemaa patriarhi otsealluvuses olev Vene Õigeusu Kiriku nunnaklooster Eestis Alutaguse vallas Kuremäe külas. Klooster on rajatud aastatel 1892–1895. Kloostris elab üle saja nunna ja noviitsi.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Kuremäe Klooster jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Lähimad peatused sihtpunkti Kuremäe Klooster linnas Illuka

Lihtsam saada Kuremäe Klooster kasutades app!