Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kuressaare asukohta Kuressaare Haigla: Buss või Raudtee?

Suunajuhised asukohta Kuressaare Haigla, Kuressaare, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kuressaare Haigla lähedusest

Küsimused & vastused

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kuressaare Haigla linnas Kuressaare

Tahad teada, kuidas saada linnas Kuressaare, Eesti sihtpunkti Kuressaare Haigla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kuressaare Haigla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kuressaare Haigla jõudmiseks.

Sihtpunkti Kuressaare Haigla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 1105, 149, 466, 5202

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kuressaare Haigla.

Muudame sihtpunkti Kuressaare Haigla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kuressaare, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kuressaare Haigla, Kuressaare
Lihtsam saada Kuressaare Haigla kasutades app!