Kuidas saada linnas Lasva asukohta Lauga Järv: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Lauga Järv jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Lauga Järv jõudmiseks on:

  • Pera on 930 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lauga on 1049 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Lauga Järv juures?

Need Buss liinid peatuvad Lauga Järv juures: 292.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Lauga Järv linnas Lasva

Tahad teada, kuidas saada linnas Lasva, Eesti sihtpunkti Lauga Järv? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Lauga Järv pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Lauga Järv jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Lauga Järv lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pera; Lauga.

Sihtpunkti Lauga Järv jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 292.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Lauga Järv.

Muudame sihtpunkti Lauga Järv sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Lasva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Lauga Järv, Lasva
Lauga Järv, Lasva

Lauga järv on järv Võru maakonnas Võru vallas, Tsolgost 2 km loode pool. Lauga järv on 13,6 ha suur ja astseb 75 meetri kõrgusel merepinnast. Järvest 0,5 km kagus asub Karsna järv. Wiki

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Lauga Järv kasutades app!