Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Keila asukohta Laulasmaa: buss?

Vaata Laulasmaa, Keila, kaardil

Suunajuhised asukohta Laulasmaa, Keila, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Laulasmaa lähedusest

 • BussBuss: 

Kuidas saada buss abil sihtpunkti Laulasmaa?

Vajuta buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Buss peatused Laulasmaa läheduses Keila linnas

 • Laulasmaa Kool,2 min kõndimist,
 • Lohusalu Tee,8 min kõndimist,

Buss liinid peatusesse Laulasmaa linnas Keila

 • KV1,Risti - Audevälja-Padise-Tammi-Põllküla-Klooga-Laulasmaa,
 • KV2,Keila - Karjaküla - SOS lasteküla - Klooga - Laulasmaa,
 • KV3,Ülase - Karjaküla-Keila-Ohtu-Lehola-Klooga - Laulasmaa,
 • P4,Klooga - Raudkotka - Põllküla - Paldiski,
 • 110,Keila - Keila-Joa - Lohusalu - Paldiski,
 • 127,Tallinn - Tabasalu - Sõrve - Vääna - Keila-Joa - Klooga,
 • 127A,Tallinn - Tabasalu- Muraste - Vääna - Keila-Joa - Klooga,
 • 128,Tallinn - Tabasalu - Vääna-Jõesuu - Lohusalu - Kloogaranna,
 • 128A,Tallinn - Tabasalu - Vääna-Jõesuu - Klooga,
 • 126,Lohusalu Sadam,
Küsimused & vastused
 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Laulasmaa jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Laulasmaa jõudmiseks on:

  • Laulasmaa Kool on 132 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lohusalu Tee on 544 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
 • Millised buss liinid peatuvad Laulasmaa juures?

  Need buss liinid peatuvad Laulasmaa juures: 110, 126, 127A, 128

 • Mis on lähim buss peatus asukohta Laulasmaa linnas Keila?

  Lähim buss peatus Laulasmaa Keila on Laulasmaa Kool. 2 min jalutuskäigu kaugusel.

 • Kui palju maksab buss sihtkohta Laulasmaa?

  Bussipilet sihtkohta Laulasmaa maksab umbes €1.00 - €3.70.

Vaata Laulasmaa, Keila, kaardil

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Keila.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis

Ühistransport sihtkohta Laulasmaa linnas Keila

Tahad teada, kuidas saada linnas Keila, Eesti sihtpunkti Laulasmaa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Laulasmaa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Laulasmaa jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Laulasmaa lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Laulasmaa Kool; Lohusalu Tee.

Buss:

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Laulasmaa.

Muudame sihtpunkti Laulasmaa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 1.5 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Keila, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Asukoht: Keila, Eesti

Laulasmaa, Keila
Laulasmaa, KeilaLaulasmaa on küla Harju maakonnas Lääne-Harju vallas Lahepere lahe kaldal. Laulasmaa on nime saanud jala all "laulvate liivade" järgi Lahepere lahe äärses mererannas. Laulasmaa saksakeelne nimi on Laulasma. Külas asuvad Laulasmaa Kool ja raamatukogu. Seal tegutsevad ka Laulasmaa Spa ja Arvo Pärdi Keskus. Tallinna–Rannamõisa–Kloogaranna tee ääres mere pool asub 35 m kõrgune Laulasmaa päevamärk. Ka Laulasmaa-Lohusalu teest Lohusalu lahe pool on suvilaid. Seal asub mahajäetud liivakarjäär ja endine laskepolügoon, kus nüüd kasvab noor männik. Lohusalu lahe äärsel alal kasvavad männiriisikad. Kohal, kus Lohusalu laht teeb käänaku, on mitteametlik supelrand. Lohusalu lahest Tallinna-Rannamõisa-Kloogaranna tee maantee poole tõuseb reljeef kiiresti 44 meetrini. Rannaäärset piirkonda kaitstakse Laulasmaa maastikukaitseala koosseisus.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Laulasmaa jõuda - kohast

Liigu linnas Keila ühistranspordiga!

Linnas Keila reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Vaata mistahes vaatamisväärsuse, tänava või suure ühistranspordi peatuse poole sõites samm-sammult suunajuhiseid. Vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu, teenuse teavitusi ja üksikasjalikke marsruute kaardil, et sa teaksid täpselt, kuidas linnas Keila ükskõik kuhu minna.

Kasuta linnas Keila ükskõik millisesse sihtpunkti jõudmiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et sa teaksid täpselt kuhu ja kui kui kaugele kõndida, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi veel alles on. Moovit annab sulle teada, kui sa maha tulema pead – enam ei pea pidevalt kontrollima ega su peatus järgmine pole.

Soovid teada, kuidas kasutada ühistransporti Keila või kuidas maksta ühistranspordi eest Keila? Moovit ühistranspordi rakendus aitab teil hõlpsasti ja minimaalsete kuludega ühistranspordiga navigeerida. See sisaldab ühistranspordi tasusid, piletihindu ja kulusid. Otsid Keila ühistranspordi kaarti? Mooviti ühistranspordi rakendus näitab kõiki ühistranspordi kaarte linnas Keila koos kõigi buss liinide ja peatustega interaktiivsel kaardil.

Keila omab 1 transpordi tüüpi, sealhulgas: buss, mida juhivad mitmed firmad, sealhulgas Tallinna Linnatranspordi AS-Tram, Tallinna Linnatranspordi AS-Cable, ELRON, Tallinna Linnatranspordi AS-Bus, SEBE Aktsiaselts, Hansabuss AS, Atko Bussiliinid AS, GoBus AS, Mulgi Reisid AS, MK Reis-X Osaühing, AS Lux Express Estonia, MK Autobuss Aktsiaselts, ARILIX OÜ, Estonian Lines OÜ ja Sirel Reisid OÜ

Ühistranspordi liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Laulasmaa linnas Keila

Buss liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Laulasmaa linnas Keila

Lihtsamad juhiseid asukohta Laulasmaa äpis ...