Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Keila asukohta Laulasmaa: Buss või Raudtee?

Vaata Laulasmaa, Keila, kaardil

Laulasmaa kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Laulasmaa, Keila, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Laulasmaa lähedusest

Buss peatused Laulasmaa läheduses Keila linnas

Peatuse nimi Vahemaa
Lohusalu Tee 5 min kõndimist

Raudtee peatused Laulasmaa läheduses Keila linnas

Peatuse nimi Vahemaa
Kloogaranna 49 min kõndimist

Buss liinid peatusesse Laulasmaa linnas Keila

Liini Nimi Suund
110 Keila Kirik
126 Lohusalu Sadam
127 Klooga Pood
127A Balti Jaam
128 Kloogaranna Rongijaam
Küsimused & vastused
 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Laulasmaa jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Laulasmaa jõudmiseks on:

  • Lohusalu Tee on 349 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kloogaranna on 3834 meetrit, 49 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Laulasmaa juures?

  Need Buss liinid peatuvad Laulasmaa juures: 110, 126, 127, 127A, 128.

  Rohkem andmeid

Vaata Laulasmaa, Keila, kaardil

Laulasmaa kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Laulasmaa linnas Keila

Tahad teada, kuidas saada linnas Keila, Eesti sihtpunkti Laulasmaa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Laulasmaa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Laulasmaa jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Laulasmaa lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lohusalu Tee; Kloogaranna.

Sihtpunkti Laulasmaa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 110, 126, 127, 127A, 128

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Laulasmaa.

Muudame sihtpunkti Laulasmaa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Keila, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Laulasmaa, Keila
Laulasmaa, Keila Laulasmaa on küla Harju maakonnas Lääne-Harju vallas Lahepere lahe kaldal. Laulasmaa on nime saanud jala all "laulvate liivade" järgi Lahepere lahe äärses mererannas. Laulasmaa saksakeelne nimi on Laulasma. Küla on esmakordselt mainitud Rootsi võimu ajal (Laulasmeh). Laulasmaal on asunud Laulasmaa mõis – rüütlimõis, mis rajati 18. sajandi teisel poolel. Kuni 1890. aastani eksisteeris Laulasmaa vald, mis läks Keila valla koosseisu. Ka pärast valdade taastamist kuulus Laulasmaa aastatel 1992–2017 Keila valla koosseisu. Geograafilised koordinaadid on 59° 23,29' põhjalaiust ja 24° 14,26' idapikkust. Laulasmaa piirneb Lohusalu, Keila-Joa, Käesalu ja Kloogarannaga. Külas elas 2011. aasta rahvaloenduse andmetel 627 inimest. Neist 582 (92,8%) olid eestlased. 2000. aastal oli elanikke 280. Laulasmaal on Laulasmaa Spa, mis alustas tegevust 7. augustil 2003. Varem oli selles kohas üleliiduline ametiühingute Laulasmaa puhkekodu, mis ehitati 1950. aastatel. Vahepeal nimetati seda kompleksi Laulasmaa Koolitus- ja Puhkekeskuseks. Suvituskohana on Laulasmaa tuntud juba 1930. aastatest. Suvilaid hakati sinna rajama juba 20. sajandi alguses. Lahepere lahe liivarannas läheb vesi aeglaselt sügavaks. Lohusaluga piirneb heliloojate ja teiste kultuuriinimeste suvilatest koosnev Heliküla (rajatud 1950. ja 1960. aastatel). Suvilad asuvad Lahepere lahe lähedal liivasel maal, kus kasvavad jändrikud männid. Suvilate ümber ei ole tarasid ega aedu. Helikülas on suvila näiteks Jaan Räätsal ning Ralf Parvel koos Lilli Prometiga. Heino Kaljustele kuulunud suvila on Tõnu Kaljuste kohandanud aastaringseks kasutamiseks. Laulasmaal on kodu ka näiteks Uno Loobil. Laulasmaad läbivad Laulasmaa–Lohusalu tee ja Tallinna–Rannamõisa–Kloogaranna tee. Ka Laulasmaa-Lohusalu teest Lohusalu lahe pool on suvilaid. Seal asub mahajäetud liivakarjäär ja endine laskepolügoon, kus nüüd kasvab noor männik. Lohusalu lahe äärsel alal kasvavad männiriisikad. Kohal, kus Lohusalu laht teeb käänaku, on mitteametlik supelrand. Lohusalu lahest Tallinna-Rannamõisa-Kloogaranna tee maantee poole tõuseb reljeef kiiresti 44 meetrini. Tallinna–Rannamõisa–Kloogaranna tee ääres mere pool asub 35 m kõrgune Laulasmaa päevamärk. Veljo Tormis on 1955. aastal kirjutanud laulu "Laulasmaa rand" häälele ja klaverile Paul Rummo sõnadele. Oktoobris 2018 avati Laulasmaal Arvo Pärdi Keskus, mille ehitus algas märtsis 2017.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Laulasmaa jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Ühistranspordi liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Laulasmaa linnas Keila

Lihtsam saada Laulasmaa kasutades app!