Kuidas saada linnas Suure-Jaani asukohta Lehola Remonditöökoda: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Lehola Remonditöökoda, Suure-Jaani, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Lehola Remonditöökoda lähedusest - Buss: 352, 390, 410, 415, 523.

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Lehola Remonditöökoda jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Lehola Remonditöökoda jõudmiseks on:

  • Suure-Jaani on 135 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Lehola Remonditöökoda juures?

Need Buss liinid peatuvad Lehola Remonditöökoda juures: 352, 390, 410, 415, 523.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Lehola Remonditöökoda linnas Suure-Jaani

Otsid linnas Suure-Jaani, Eesti suunajuhiseid sihtpunkti Lehola Remonditöökoda? Sinu teekond muutus just palju lihtsamaks!

Lae alla Moovit App ja leia kõige kiirem teekond ning vaata kõige värskemaid Buss sõiduplaane sihtpunkti Lehola Remonditöökoda jõudmiseks. Saa uuendatud sõiduplaanide aegu kõikide marsruutide jaoks ning saa reaalajas samm-sammult suunajuhiseid asukohast Lehola Remonditöökoda.

Moovit App näitab ka sinu sihtpunktile lähimaid peatusi. Vali sihtpunktile Lehola Remonditöökoda lähimate peatuste vahel: Suure-Jaani.

Sihtpunkti Lehola Remonditöökoda jõudmiseks kuuluvad valikusse Buss. Siin on nimekiri mõnest liinist, mis lähevad su sihtpunkti lähedalt mööda - Buss: 352, 390, 410, 415, 523.

Tahad planeerida tagasisõitu sihtpunktist Lehola Remonditöökoda, kuid sa ei tea aadressi? Saad valida meie online kaardilt oma sihtpunkti ning Moovit aitab sul leida parimaid marsruute, kuidas jõuda soovitud kohta!

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat marsruuti ja kõige mugavamat väljumisaega. Pole vaja alla laadida bussi äppi, et vaadata bussiaegu ega rongiaegade vaatamiseks rongi äppi. Moovitil on olemas kogu vajalik ühistranspordi info. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi rakenduseks.

Lehola Remonditöökoda, Suure-Jaani
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Lehola Remonditöökoda kasutades app!