Kuidas saada linnas Nõva asukohta Lepaauk: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Lepaauk juures?

Need Buss liinid peatuvad Lepaauk juures: 146.

Lepaauk, Nõva, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Lepaauk linnas Nõva

Tahad teada, kuidas saada linnas Nõva, Eesti sihtpunkti Lepaauk? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Lepaauk pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Lepaauk jõudmiseks.

Sihtpunkti Lepaauk jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 146.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Lepaauk.

Muudame sihtpunkti Lepaauk sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Nõva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Lepaauk, Nõva
Lepaauk, Nõva Lepaauk (ka Lepajõe auk) on järv Läänemaal Lääne-Nigula vallas Vaisi külas. Järv jääb Nõva maastikukaitsealale Lepaaugu piiranguvööndisse. Järve kaldajoone pikkus on 3064 m. Järve valgala on 27,6 km². Järve vesi on keskmise karedusega ja kihistumata. Järv on kalgiveeline miksotroofne ehk kalgiveeline segatoiteline. Järv on mitteavalik veekogu, mille piiranguvöönd on 100 m. Lepaaugu keskkonnaregistri kood on VEE2018600.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Lepaauk jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Lepaauk kasutades app!