Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Palamuse asukohta Lible Juures: Buss?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Lible Juures jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Lible Juures jõudmiseks on:

  • Palamuse on 84 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Lible Juures juures?

  Need Buss liinid peatuvad Lible Juures juures: 185, 192, 253, 254.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Lible Juures linnas Palamuse

Tahad teada, kuidas saada linnas Palamuse, Eesti sihtpunkti Lible Juures? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Lible Juures pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Lible Juures jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Lible Juures lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Palamuse.

Sihtpunkti Lible Juures jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 185, 192, 253, 254

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Lible Juures.

Muudame sihtpunkti Lible Juures sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Palamuse, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Lible Juures, Palamuse
Lihtsam saada Lible Juures kasutades app!