Kuidas saada linnas Antsla asukohta Litsmetsa: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Litsmetsa jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Litsmetsa jõudmiseks on:

  • Litsmetsa on 231 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Litsmetsa juures?

Need Buss liinid peatuvad Litsmetsa juures: 275, 279.

Litsmetsa, Antsla, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Litsmetsa linnas Antsla

Tahad teada, kuidas saada linnas Antsla, Eesti sihtpunkti Litsmetsa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Litsmetsa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Litsmetsa jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Litsmetsa lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Litsmetsa.

Sihtpunkti Litsmetsa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 275, 279.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Litsmetsa.

Muudame sihtpunkti Litsmetsa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Antsla, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Litsmetsa, Antsla
Litsmetsa, Antsla Litsmetsa (võru keeles Litsmõtsa) on Võrumaal Antsla vallas asuv küla. Kalevala autor Elias Lönnrot peatus 1844. aasta septembris 6 päeva Litsmetsa kõrtsis. Litsmetsa Antsla–Sänna tee äärde ehitatud kõrtsist on tänapäeval alles vaid müürid.Litsmetsas asub ka Teises maailmasõjas hukkunute auks püstitatud mälestussammas, mis on arvatud kultuurimälestiseks.Küla põhjapiir kulgeb mööda Mustjõge. Litsmetsast lõunasse jääb Tsooru küla. Külast läände jääb Karula rahvuspark.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Litsmetsa jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Sihtpunkti Litsmetsa, Antsla läheduses olevad vaatamisväärsused
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Litsmetsa kasutades app!