Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Luunja asukohta Lohkva Juudi Kalmistu: Buss?

Suunajuhised asukohta Lohkva Juudi Kalmistu, Luunja, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Lohkva Juudi Kalmistu lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Lohkva Juudi Kalmistu?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Lohkva Juudi Kalmistu jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Lohkva Juudi Kalmistu jõudmiseks on:

  • Aiandi Tee on 155 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Nõlvaku on 623 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Lohkva Juudi Kalmistu juures?

  Need Buss liinid peatuvad Lohkva Juudi Kalmistu juures: 1, 3, 721.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Lohkva Juudi Kalmistu linnas Luunja

Tahad teada, kuidas saada linnas Luunja, Eesti sihtpunkti Lohkva Juudi Kalmistu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Lohkva Juudi Kalmistu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Lohkva Juudi Kalmistu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Lohkva Juudi Kalmistu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Aiandi Tee; Nõlvaku.

Sihtpunkti Lohkva Juudi Kalmistu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 1, 3, 721

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Lohkva Juudi Kalmistu.

Muudame sihtpunkti Lohkva Juudi Kalmistu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Luunja, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Lohkva Juudi Kalmistu, Luunja
Lohkva Juudi Kalmistu, Luunja Lohkva Juudi kalmistu on kalmistu Tartu-Maarja kihelkonnas Tartumaal, tänapäevase haldusjaotuse järgi Lohkva külas Luunja vallas Tartu maakonnas. Kalmistu peavärav asub Tartu linna piirist umbes 100 m kaugusel Räpina maantee ääres. Kalmistu rajati 1935. aastal. Juudid ostsid Lohkvas selle jaoks tuhande krooni eest 1576 m² maad.Kalmistu on sõidutee ääres piiratud krohvitud telliskivimüüriga. Müür on korrapäraselt liigendatud katustatud postidega. Müüripinnal postide vahel on Taaveti täht. Müüris on sepisväravad. Linnapoolsel küljel on lippaed, vastasküljel võrkaed.Kalmistul on perpendikulaarsete teedega planeering. Värava juures asub abihoone. Kalmistul on kõrghaljastus.Kalmistu territooriumil tohib vastavalt juudi tavadele viibida ainult peakattega.
Lihtsam saada Lohkva Juudi Kalmistu kasutades app!