Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Mähe: Buss või Tramm?

Mähe kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Mähe, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Mähe lähedusest

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Mähe jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Mähe jõudmiseks on:

  • Kastevarre Tee on 427 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Oblika Tee on 592 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Mähe juures?

  Need Buss liinid peatuvad Mähe juures: 114, 8.

  Rohkem andmeid
Mähe kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Mähe linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Mähe? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Mähe pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Mähe jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Mähe lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kastevarre Tee; Oblika Tee.

Sihtpunkti Mähe jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Mähe.

Muudame sihtpunkti Mähe sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Mähe, Tallinn
Mähe, Tallinn Mähe on asum Tallinnas Pirita linnaosas. Asum piirneb Merivälja, Pirita, Kloostrimetsa ja Lepiku asumi ning Viimsi vallaga. Mähe asumi pindala on 2,82 km2.Mähe asum on saanud nime Mähe (Mehe) vabatalu järgi. Seda talu on kirjalikes allikas esimest korda mainitud 1625. aastal.Üldplaneeringuga on Mähe asum kavandatud valdavalt pereelamute alaks. Korterelamute ja ridamajade ehitamiseks on planeeritud põhiliselt endise Mähe aiandi ala. Väikeelamute vahele ei ole lubatud korterelamuid ehitada. Mähel asub Padriku Lasteaed ja Mähe Vaba Aja Keskus. Mähel ei ole asumikeskust. Tõmbekeskuseks võib pidada Pärnamäe tee ja Randvere tee ristmiku ümbrust. Randvere teed võib pidada ka asumi peatänavaks. Mähel tegutseb Mähe Selts, mis taaselustati 2007. aastal.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Mähe jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Mähe kasutades app!