Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Viiratsi asukohta Mähma: Buss?

Mähma kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Mähma, Viiratsi, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Mähma lähedusest

Küsimused & vastused

Mähma kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Mähma linnas Viiratsi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viiratsi, Eesti sihtpunkti Mähma? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Mähma pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Mähma jõudmiseks.

Sihtpunkti Mähma jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 145, 15C, 216, 350, 408

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Mähma.

Muudame sihtpunkti Mähma sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viiratsi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Mähma, Viiratsi
Mähma, Viiratsi

Mähma on küla Viljandimaal Viljandi vallas. Kuni 2013. aastani kuulus küla Viiratsi valda. Külast voolab läbi Tänassilma jõgi. Küla idapiiril voolab ja suubub Tänassilma jõkke Mähma oja. Wiki

Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Mähma jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Mähma kasutades app!