Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Maarjamäe Loss: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Maarjamäe Loss jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Maarjamäe Loss jõudmiseks on:

    • Maarjamägi on 200 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Maarjamäe Loss juures?

    Need Buss liinid peatuvad Maarjamäe Loss juures: 114, 174, 1A, 34A, 5, 8.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Maarjamäe Loss linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Maarjamäe Loss? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Maarjamäe Loss pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Maarjamäe Loss jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Maarjamäe Loss lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Maarjamägi.

Sihtpunkti Maarjamäe Loss jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 174, 1A, 34A, 5, 8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Maarjamäe Loss.

Muudame sihtpunkti Maarjamäe Loss sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Maarjamäe Loss, Tallinn
Maarjamäe Loss, Tallinn Maarjamäe suvemõisa loss (ka Maarjamäe loss, Orlovi loss) asub Tallinnas Kadrioru asumis; loss oli Maarjamäe suvemõisa peahoone. Lossis asub ajaloomuuseumi lähiajaloo väljapanek. Praeguse lossi ehitas 1874 kindraladjutant Anatoli Orlov-Davõdov. Lossi märkimisväärseim osa on gooti stiilis portaaliga torn.Lossis asub veel restoran ja muuseumipood. 2017-2018 taastati lossi endist suvesaali.
Lihtsam saada Maarjamäe Loss kasutades app!