Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saue asukohta Maidla Jõgi: Buss?

Maidla Jõgi kaart

Suunajuhised asukohta Maidla Jõgi, Saue, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Maidla Jõgi lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Maidla Jõgi juures?

    Need Buss liinid peatuvad Maidla Jõgi juures: 163, 30, 734, S9.

    Rohkem andmeid
Maidla Jõgi kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Maidla Jõgi linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Maidla Jõgi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Maidla Jõgi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Maidla Jõgi jõudmiseks.

Sihtpunkti Maidla Jõgi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 163, 30, 734, S9

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Maidla Jõgi.

Muudame sihtpunkti Maidla Jõgi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Maidla Jõgi, Saue
Lihtsam saada Maidla Jõgi kasutades app!