Kuidas saada linnas Viljandi asukohta Maksimarket: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Maksimarket jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Maksimarket jõudmiseks on:

  • Lääne on 83 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Paala Tee on 411 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Suur-Kaare on 552 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Teatri on 770 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Maksimarket juures?

Need Buss liinid peatuvad Maksimarket juures: 149, 361.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Maksimarket linnas Viljandi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viljandi, Eesti sihtpunkti Maksimarket? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Maksimarket pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Maksimarket jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Maksimarket lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lääne; Paala Tee; Suur-Kaare; Teatri.

Sihtpunkti Maksimarket jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 149, 361

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Maksimarket.

Muudame sihtpunkti Maksimarket sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viljandi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Maksimarket, Viljandi
Lihtsam saada Maksimarket kasutades app!