Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Laeva asukohta Matsi: Buss?

Matsi kaart

Suunajuhised asukohta Matsi, Laeva, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Matsi lähedusest

Küsimused & vastused

Matsi kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Matsi linnas Laeva

Tahad teada, kuidas saada linnas Laeva, Eesti sihtpunkti Matsi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Matsi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Matsi jõudmiseks.

Sihtpunkti Matsi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 109, 117, 521

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Matsi.

Muudame sihtpunkti Matsi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Laeva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Matsi, Laeva
Lihtsam saada Matsi kasutades app!