Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Viimsi asukohta Miiduranna: Buss, käru või Tramm?

Vaata Miiduranna, Viimsi kaardil

Miiduranna kaart

Suunajuhised asukohta Miiduranna, Viimsi, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Miiduranna lähedusest

Küsimused & vastused

Vaata Miiduranna, Viimsi kaardil

Miiduranna kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Miiduranna linnas Viimsi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viimsi, Eesti sihtpunkti Miiduranna? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Miiduranna pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Miiduranna jõudmiseks.

Sihtpunkti Miiduranna jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, käru või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 174, 1A, 49

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Miiduranna.

Muudame sihtpunkti Miiduranna sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viimsi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Miiduranna, Viimsi
Lihtsam saada Miiduranna kasutades app!