Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Mini Rimi: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Mini Rimi jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Mini Rimi jõudmiseks on:

  • Risti on 200 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kurni on 233 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Mini Rimi juures?

Need Buss liinid peatuvad Mini Rimi juures: 256, 32, 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Mini Rimi linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Mini Rimi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Mini Rimi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Mini Rimi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Mini Rimi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Risti; Kurni.

Sihtpunkti Mini Rimi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 256, 32, 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Mini Rimi.

Muudame sihtpunkti Mini Rimi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Mini Rimi, Tallinn
Lihtsam saada Mini Rimi kasutades app!