Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Muhu asukohta Muhu saar: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Muhu saar jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Muhu saar jõudmiseks on:

    • Kuivastu on 112 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Kuivastu Sadam on 241 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Muhu saar juures?

    Need Buss liinid peatuvad Muhu saar juures: 149, 466, 700, 701.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Muhu saar linnas Muhu

Tahad teada, kuidas saada linnas Muhu, Eesti sihtpunkti Muhu saar? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Muhu saar pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Muhu saar jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Muhu saar lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kuivastu; Kuivastu Sadam.

Sihtpunkti Muhu saar jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 149, 466, 700, 701

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Muhu saar.

Muudame sihtpunkti Muhu saar sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Muhu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Muhu saar, Muhu
Lihtsam saada Muhu saar kasutades app!