Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Harku asukohta Muraste: Buss?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Muraste jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Muraste jõudmiseks on:

  • Kolmiku on 128 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Muraste Kool on 484 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pangapealse on 630 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Muraste juures?

  Need Buss liinid peatuvad Muraste juures: 108, 124, 129, 237.

  Rohkem andmeid
Muraste kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Muraste linnas Harku

Tahad teada, kuidas saada linnas Harku, Eesti sihtpunkti Muraste? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Muraste pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Muraste jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Muraste lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kolmiku; Muraste Kool; Pangapealse.

Sihtpunkti Muraste jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 124, 129, 237

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Muraste.

Muudame sihtpunkti Muraste sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Harku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Muraste, Harku
Muraste, Harku Muraste on küla Harju maakonnas Harku vallas. Muraste mõis asutati arvatavasti 1620. aastatel. Muraste mõisa park on kaitse all. Alates 2006. aastast töötab Muraste mõisa pargis Muraste looduskool. Seoses Meriküla moodustamisega eraldati 2018. aastal Murastest mere ja paekalda vaheline maariba. Murastes on sündinud vennad Erni, Otto ja Pedro Krusten.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Muraste jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Muraste kasutades app!