Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Mustvee asukohta Mustvee Betaania koguduse palvemaja: Buss?

Mustvee Betaania koguduse palvemaja kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Mustvee Betaania koguduse palvemaja, Mustvee, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Mustvee Betaania koguduse palvemaja lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Mustvee Betaania koguduse palvemaja jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Mustvee Betaania koguduse palvemaja jõudmiseks on:

    • Mustvee on 238 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Mustvee Betaania koguduse palvemaja juures?

    Need Buss liinid peatuvad Mustvee Betaania koguduse palvemaja juures: 206.

Mustvee Betaania koguduse palvemaja kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Mustvee Betaania koguduse palvemaja linnas Mustvee

Tahad teada, kuidas saada linnas Mustvee, Eesti sihtpunkti Mustvee Betaania koguduse palvemaja? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Mustvee Betaania koguduse palvemaja pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Mustvee Betaania koguduse palvemaja jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Mustvee Betaania koguduse palvemaja lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Mustvee.

Sihtpunkti Mustvee Betaania koguduse palvemaja jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 206

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Mustvee Betaania koguduse palvemaja.

Muudame sihtpunkti Mustvee Betaania koguduse palvemaja sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Mustvee, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Mustvee Betaania koguduse palvemaja, Mustvee
Mustvee Betaania koguduse palvemaja, Mustvee Mustvee Betaania koguduse palvemaja on EEKBKL-le kuuluv kirik Mustvees aadressil Tähe 5. Palvemaja sai lõplikult valmis 2008. aastal. Selle ehitus läks maksma 4,8 miljonit krooni, mis suuremas osas laekus vabatahtlike annetustest.Uus kirik asub Mustvee kesklinnas, krundil, mille 1935. aastal ostis Mustvee Betaania kogudus palvemaja ehitamiseks. Palvela pühitseti 1937. aastal. Nõukogude okupatsiooni ajal kirik natsionaliseeriti ning ehitati ümber kinoks. Hoone lammutati enne uue kiriku ehitamist.Palvemajas on kunstnik Dolores Hoffmanni vitraažid.Kirikut kasutab Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidu Mustvee Betaania kogudus.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Mustvee Betaania koguduse palvemaja jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Mustvee Betaania koguduse palvemaja kasutades app!