Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Nõmme-Harku Terviserada: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Nõmme-Harku Terviserada jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Nõmme-Harku Terviserada jõudmiseks on:

  • Tähetorni on 478 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vääna on 758 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Nõmme-Harku Terviserada juures?

Need Buss liinid peatuvad Nõmme-Harku Terviserada juures: 10.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Nõmme-Harku Terviserada linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Nõmme-Harku Terviserada? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Nõmme-Harku Terviserada pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Nõmme-Harku Terviserada jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Nõmme-Harku Terviserada lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tähetorni; Vääna.

Sihtpunkti Nõmme-Harku Terviserada jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 10

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Nõmme-Harku Terviserada.

Muudame sihtpunkti Nõmme-Harku Terviserada sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Nõmme-Harku Terviserada, Tallinn
Lihtsam saada Nõmme-Harku Terviserada kasutades app!