Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Glehni Loss: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Glehni Loss juures?

Need Buss liinid peatuvad Glehni Loss juures: 23.

Glehni Loss, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Glehni Loss linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Glehni Loss? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Glehni Loss pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Glehni Loss jõudmiseks.

Sihtpunkti Glehni Loss jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 23

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Glehni Loss.

Muudame sihtpunkti Glehni Loss sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Glehni Loss, Tallinn
Glehni Loss, Tallinn Glehni loss (Hohenhaupti loss) on kahekorruseline krohvimata paehoone Mustamäe nõlval Tallinnas Nõmme linnaosas. Paikneb Glehni parkmetsas Nõmme–Mustamäe maastikukaitseala edela osas Tallinna Tehnikaülikooli kinnistul aadressiga Vana-Mustamäe tänav 48.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Glehni Loss jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Glehni Loss kasutades app!