Kuidas saada linnas Narva asukohta Narva Autobussijaam: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Narva Autobussijaam jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Narva Autobussijaam jõudmiseks on:

  • Rugodiv on 420 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Narva Autobussijaam juures?

Need Buss liinid peatuvad Narva Autobussijaam juures: 742, 791, 866, 903, 904.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Narva Autobussijaam linnas Narva

Tahad teada, kuidas saada linnas Narva, Eesti sihtpunkti Narva Autobussijaam? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Narva Autobussijaam pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Narva Autobussijaam jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Narva Autobussijaam lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Rugodiv.

Sihtpunkti Narva Autobussijaam jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 742, 791, 866, 903, 904

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Narva Autobussijaam.

Muudame sihtpunkti Narva Autobussijaam sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Narva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Narva Autobussijaam, Narva
Lihtsam saada Narva Autobussijaam kasutades app!