Liigu peamise sisu juurde

Leia parimad marsruudid Nelgi Ringtee, Alajõe

Vaata Nelgi Ringtee, Alajõe, kaardil

Suunajuhised asukohta Nelgi Ringtee, Alajõe, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Nelgi Ringtee lähedusest

 • BussBuss: 

Kuidas saada buss abil sihtpunkti Nelgi Ringtee?

Vajuta buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Buss peatused Nelgi Ringtee läheduses Alajõe linnas

 • Uusküla,4 min kõndimist,

Buss liinid peatusesse Nelgi Ringtee linnas Alajõe

 • 69,Iisaku,
Küsimused & vastused
 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Nelgi Ringtee jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Nelgi Ringtee jõudmiseks on:

  • Uusküla on 305 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
 • Milline buss liin peatub Nelgi Ringtee lähedal?

  69

 • Mis on lähim buss peatus asukohta Nelgi Ringtee linnas Alajõe?

  Lähim buss peatus Nelgi Ringtee Alajõe on Uusküla. 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Vaata Nelgi Ringtee, Alajõe, kaardil

Ühistransport sihtkohta Nelgi Ringtee linnas Alajõe

Kuidas saada linnas Alajõe, Eesti tänavale Nelgi Ringtee?

Moovitiga on see lihtne. Sisesta tänava aadress ning Mooviti teekonna planeerija otsib välja kõige kiirema tee kuidas sinna jõuda! Ei tea, kus maha tulla? Lae alla Moovit App ja saa live suunajuhiseid (sealhulgas kus tänaval Nelgi Ringtee maha tulla), vaata sõiduplaane ja saa hinnangulisi saabumisaegu oma lemmikute buss liinide jaoks.

Otsid tänavale Nelgi Ringtee lähimat peatust? Vaata nimekirja sinu sihtpunkti läheduses olevatest peatustest: Uusküla.

Buss:

Lae alla Moovit App, et näha praegust sõiduplaani ja linnas Alajõe saadavalolevaid marsruute. Enam pole vaja bussiaegade või rongiaegade vaatamiseks laadida alla vastavat bussi äppi või rongi äppi. Moovit on ainus kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul soovitud kohta jõuda.

Me muudame ühistranspordiga tänavale Nelgi Ringtee sõitmise lihtsaks, mistõttu usaldavad ühistranspordi äpina Moovitit üle 1.5 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnas Alajõe.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Asukoht: Alajõe, Eesti

Nelgi Ringtee, Alajõe

Liigu linnas Alajõe ühistranspordiga!

Linnas Alajõe reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Vaata mistahes vaatamisväärsuse, tänava või suure ühistranspordi peatuse poole sõites samm-sammult suunajuhiseid. Vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu, teenuse teavitusi ja üksikasjalikke marsruute kaardil, et sa teaksid täpselt, kuidas linnas Alajõe ükskõik kuhu minna.

Kasuta linnas Alajõe ükskõik millisesse sihtpunkti jõudmiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et sa teaksid täpselt kuhu ja kui kui kaugele kõndida, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi veel alles on. Moovit annab sulle teada, kui sa maha tulema pead – enam ei pea pidevalt kontrollima ega su peatus järgmine pole.

Soovid teada, kuidas kasutada ühistransporti Alajõe või kuidas maksta ühistranspordi eest Alajõe? Moovit ühistranspordi rakendus aitab teil hõlpsasti ja minimaalsete kuludega ühistranspordiga navigeerida. See sisaldab ühistranspordi tasusid, piletihindu ja kulusid. Otsid Alajõe ühistranspordi kaarti? Mooviti ühistranspordi rakendus näitab kõiki ühistranspordi kaarte linnas Alajõe koos kõigi buss liinide ja peatustega interaktiivsel kaardil.

Alajõe omab 1 transpordi tüüpi, sealhulgas: buss, mida juhivad mitmed firmad, sealhulgas Tallinna Linnatranspordi AS-Tram, Tallinna Linnatranspordi AS-Cable, ELRON, Tallinna Linnatranspordi AS-Bus, SEBE Aktsiaselts, Hansabuss AS, Atko Bussiliinid AS, GoBus AS, Mulgi Reisid AS, MK Reis-X Osaühing, AS Lux Express Estonia, MK Autobuss Aktsiaselts, ARILIX OÜ, Estonian Lines OÜ ja Sirel Reisid OÜ

Ühistranspordi liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Nelgi Ringtee linnas Alajõe

Buss liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Nelgi Ringtee linnas Alajõe

Lihtsamad juhiseid asukohta Nelgi Ringtee äpis ...