Kuidas saada linnas Mäetaguse asukohta Ojamaa Kaevandus: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Ojamaa Kaevandus juures?

Need Buss liinid peatuvad Ojamaa Kaevandus juures: 114, 43.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Ojamaa Kaevandus linnas Mäetaguse

Tahad teada, kuidas saada linnas Mäetaguse, Eesti sihtpunkti Ojamaa Kaevandus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Ojamaa Kaevandus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Ojamaa Kaevandus jõudmiseks.

Sihtpunkti Ojamaa Kaevandus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 43.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Ojamaa Kaevandus.

Muudame sihtpunkti Ojamaa Kaevandus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Mäetaguse, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Ojamaa Kaevandus, Mäetaguse
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Ojamaa Kaevandus kasutades app!