Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kasepää asukohta Omedu: Buss?

Omedu kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Omedu, Kasepää, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Omedu lähedusest

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Omedu jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Omedu jõudmiseks on:

  • Paju on 588 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Omedu on 1013 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Omedu juures?

  Need Buss liinid peatuvad Omedu juures: 299, 530, 592.

  Rohkem andmeid
Omedu kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Omedu linnas Kasepää

Tahad teada, kuidas saada linnas Kasepää, Eesti sihtpunkti Omedu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Omedu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Omedu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Omedu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Paju; Omedu.

Sihtpunkti Omedu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 299, 530, 592

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Omedu.

Muudame sihtpunkti Omedu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kasepää, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Omedu, Kasepää
Omedu, Kasepää Omedu (varem ka Omedo, Kodavere murrakus Õmedu; Omeda) on küla Jõgeva maakonnas Mustvee vallas. Kuue kilomeetri pikkune ridaküla asub Peipsi järve ja Omedu jõe vahel, 8 km Mustveest lõunas, selle geograafilised koordinaadid on 58° 46' N 27° 0' E.Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Kasepää valda. Küla nimi tuleneb vene sõnast, mis tähendab jõehauda. Eesti 2000. aasta rahvaloenduse andmeil elas Omedu külas 119 elanikku.Pikka aega tegutses Omedus kool, esimesed teated sellest pärinevad 1766. aasta kirikuvisitatsioonist, mille aruande kohaselt avati Omedus kool 10 õpilasega. Ajalehe Wirulane teatel pidi uus koolimaja ehitatama juba 1885. aastal, ent Oleviku teatel õnnistati uus kool sisse 1889. Kool lõpetas tegevuse 1962. Vana koolihoone tunnistati 1997. aastal ajaloomälestiseks.Omedu on traditsiooniline parvekoht, kus parv viis üle Omedu jõe kuni 1957. aastani, mil selle asemele rajati Tartu-Mustvee maanteele sild. Esimene sillaehitusplaan 1935.-36. aastal jäi katki, kuna selle käigus taheti vana jõesuue sulgeda ning rajada uus. Kohalikud kalurid esitasid selle vastu mitmesaja allkirjaga protesti.1898. aastal valminud koolimajas tegutseb alates 1999. aastast külaselts. 1999. aastast korraldab selts Omedu külapäevi. Külas on ka laulu- ja tantsutrupp Eluõied.Omedu jõesuudmes asuvad puhkekoht, kaks kaid kalalaevadele, piirivalve paadisild ja vaatlustorn. Loodusmälestistest paikneb seal Kalevipoja kivi: Rookivi, mille ta olevat visanud lammast murdva hundi pihta.Küla asub kunagise Kodavere kihelkonna piires, Kodavere murdealal.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Omedu jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Omedu kasutades app!