Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Oomipood: Buss või Köisraudtee?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Oomipood jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Oomipood jõudmiseks on:

  • Kuuli on 242 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pikamägi on 560 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Oomipood juures?

  Need Buss liinid peatuvad Oomipood juures: 55.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Oomipood linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Oomipood? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Oomipood pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Oomipood jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Oomipood lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kuuli; Pikamägi.

Sihtpunkti Oomipood jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 55

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Oomipood.

Muudame sihtpunkti Oomipood sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Oomipood, Tallinn
Lihtsam saada Oomipood kasutades app!