Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Meremäe asukohta Ostrova: buss?

Suunajuhised asukohta Ostrova, Meremäe, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Ostrova lähedusest

 • BussBuss: 

Buss peatused Ostrova läheduses Meremäe linnas

 • Rokina,33 min kõndimist,

Buss liinid peatusesse Ostrova linnas Meremäe

 • 80B,Orava raudteejaam - Orava - Obinitsa - Meremäe - Sikamäe,
 • 189,Võru - Vastseliina - Obinitsa - Plessi,
 • 195,Vastseliina-Värska-Koidula-Vastseliina-Võru,
 • 196,Võru - Vastseliina - Koidula - Vastseliina - Võru,
 • 197,Vastseliina - Koidula - Vastseliina - Võru,
 • 80A,Sikamäe - Meremäe - Obinitsa - Orava raudteejaam,
 • 188,Võru - Vastseliina - Obinitsa - Koidula - Võru,
 • 204,Võru - Vastseliina - Obinitsa - Lasva - Võru,
Küsimused & vastused
 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Ostrova jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Ostrova jõudmiseks on:

  • Rokina on 2590 meetrit, 33 min jalutuskäigu kaugusel.
 • Millised buss liinid peatuvad Ostrova juures?

  Need buss liinid peatuvad Ostrova juures: 272, 95

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Meremäe.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis

Ühistransport sihtkohta Ostrova linnas Meremäe

Tahad teada, kuidas saada linnas Meremäe, Eesti sihtpunkti Ostrova? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Ostrova pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Ostrova jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Ostrova lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Rokina.

Buss:

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Ostrova.

Muudame sihtpunkti Ostrova sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 1.5 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Meremäe, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Asukoht: Meremäe, Eesti

Ostrova, Meremäe

Liigu linnas Meremäe ühistranspordiga!

Linnas Meremäe reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Vaata mistahes vaatamisväärsuse, tänava või suure ühistranspordi peatuse poole sõites samm-sammult suunajuhiseid. Vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu, teenuse teavitusi ja üksikasjalikke marsruute kaardil, et sa teaksid täpselt, kuidas linnas Meremäe ükskõik kuhu minna.

Kasuta linnas Meremäe ükskõik millisesse sihtpunkti jõudmiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et sa teaksid täpselt kuhu ja kui kui kaugele kõndida, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi veel alles on. Moovit annab sulle teada, kui sa maha tulema pead – enam ei pea pidevalt kontrollima ega su peatus järgmine pole.

Soovid teada, kuidas kasutada ühistransporti Meremäe või kuidas maksta ühistranspordi eest Meremäe? Moovit ühistranspordi rakendus aitab teil hõlpsasti ja minimaalsete kuludega ühistranspordiga navigeerida. See sisaldab ühistranspordi tasusid, piletihindu ja kulusid. Otsid Meremäe ühistranspordi kaarti? Mooviti ühistranspordi rakendus näitab kõiki ühistranspordi kaarte linnas Meremäe koos kõigi buss liinide ja peatustega interaktiivsel kaardil.

Meremäe omab 1 transpordi tüüpi, sealhulgas: buss, mida juhivad mitmed firmad, sealhulgas Tallinna Linnatranspordi AS-Tram, Tallinna Linnatranspordi AS-Cable, ELRON, Tallinna Linnatranspordi AS-Bus, SEBE Aktsiaselts, Hansabuss AS, Atko Bussiliinid AS, GoBus AS, Mulgi Reisid AS, MK Reis-X Osaühing, AS Lux Express Estonia, MK Autobuss Aktsiaselts, ARILIX OÜ, Estonian Lines OÜ ja Sirel Reisid OÜ

Ühistranspordi liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Ostrova linnas Meremäe

Buss liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Ostrova linnas Meremäe

Lihtsamad juhiseid asukohta Ostrova äpis ...