Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Põltsamaa asukohta Põltsamaa: Buss?

Põltsamaa kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Põltsamaa, Põltsamaa, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Põltsamaa lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Põltsamaa?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Põltsamaa jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Põltsamaa jõudmiseks on:

  • Vali Press on 295 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kuuse Tn on 1113 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Põltsamaa juures?

  Need Buss liinid peatuvad Põltsamaa juures: 306, 308.

  Rohkem andmeid
Põltsamaa kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Põltsamaa linnas Põltsamaa

Tahad teada, kuidas saada linnas Põltsamaa, Eesti sihtpunkti Põltsamaa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Põltsamaa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Põltsamaa jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Põltsamaa lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vali Press; Kuuse Tn.

Sihtpunkti Põltsamaa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 306, 308

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Põltsamaa.

Muudame sihtpunkti Põltsamaa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Põltsamaa, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Põltsamaa, Põltsamaa
Põltsamaa, Põltsamaa Põltsamaa on linn Jõgeva maakonnas Põltsamaa vallas Põltsamaa jõe ääres. Esimesed ülestähendused Põltsamaa kohta pärinevad 1234. aastast. Aastatel 1570–1578 oli Põltsamaa Liivimaa kuningriigi pealinn. Seal resideeris hertsog Magnus. 18. sajandi II poolel kujunes Põltsamaa Põhja-Liivimaa valgustusliikumise keskuseks. Põltsamaa külje alla rajati esimene Vene keisririigi eratrükikoda ja seal ilmus esimene eestikeelne ajakirjandusväljaanne. 19. sajandi teisel poolel oli Põltsamaa üks rahvusliku ärkamisaja keskusi: seal hakati rajama Eesti Aleksandrikooli ning õmmeldi esimene sinimustvalge lipp, mis õnnistati hiljem Otepääl. Linna õigused sai Põltsamaa 30. juunil 1926. Teises maailmasõjas hävis ligikaudu 75% linna hoonetest. Aastatel 1950–1962 oli Põltsamaa samanimelise rajooni keskus. Põltsamaa linna omavalitsuslik staatus taastati 1991. aastal. Kuni 2017. aasta kohalike omavalitsuste haldusreformini oli Põltsamaa linn iseseisev omavalitsusüksus. Viimane linnapea oli Jaan Aiaots. Pärast haldusreformi kuulub linn Põltsamaa valla koosseisu.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Põltsamaa jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Põltsamaa kasutades app!