Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Pirita keskus: Buss või käru?

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Pirita keskus juures?

    Need Buss liinid peatuvad Pirita keskus juures: 114, 174, 1A, 49, 8.

    Rohkem andmeid

Vaata Pirita keskus, Tallinn kaardil

Pirita keskus kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Pirita keskus linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Pirita keskus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pirita keskus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pirita keskus jõudmiseks.

Sihtpunkti Pirita keskus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või käru. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 174, 1A, 49, 8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pirita keskus.

Muudame sihtpunkti Pirita keskus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pirita keskus, Tallinn
Lihtsam saada Pirita keskus kasutades app!