Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Ülenurme asukohta Paali: Buss?

Küsimused & vastused

Paali kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Paali linnas Ülenurme

Tahad teada, kuidas saada linnas Ülenurme, Eesti sihtpunkti Paali? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Paali pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Paali jõudmiseks.

Sihtpunkti Paali jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 321, 323, 324, 355, 357, 71

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Paali.

Muudame sihtpunkti Paali sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Ülenurme, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Paali, Ülenurme
Lihtsam saada Paali kasutades app!