Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Eesti asukohta Pahkla: Buss või Raudtee?

Vaata Pahkla, Eesti, kaardil

Pahkla kaart

Suunajuhised asukohta Pahkla, Eesti, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Pahkla lähedusest

Buss peatused Pahkla läheduses Eesti linnas

Peatuse nimi Vahemaa
Angerja 11 min kõndimist

Buss liinid peatusesse Pahkla linnas Eesti

Liini Nimi Suund
8 Rapla Bussijaam
10 Kohila Raudteejaam
18 Rapla Bussijaam
Küsimused & vastused
 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pahkla jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Pahkla jõudmiseks on:

  • Angerja on 791 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Pahkla juures?

  Need Buss liinid peatuvad Pahkla juures: 8, K32.

  Rohkem andmeid

Vaata Pahkla, Eesti, kaardil

Pahkla kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Pahkla linnas Eesti

Otsid linnas Eesti, Eesti suunajuhiseid peatusesse Pahkla?

Lae alla Moovit App, et leida praegune sõiduplaan ja samm-sammult suunajuhised Buss või Raudtee marsruutide jaoks, mis läheksid läbi peatuse Pahkla.

Otsid peatusele Pahkla kõige lähedamaid peatusi? Vaata seda nimekirja sinu sihtpunktile kõige lähedamal olevatest peatustest: Angerja.

Sul on peatusesse Pahkla jõudmiseks kasutada ka Buss või Raudtee. Need liinid ja marsruudid peatuvad läheduses - Buss: 8, K32

Me muudame ühistranspordiga peatusesse Pahkla sõitmise lihtsaks, mistõttu peavad üle 930 miljoni kasutaja Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks, sealhulgas kasutajad linnas Eesti.

Pahkla
Pahkla Pahkla on küla Rapla maakonna Kohila vallas. Angerja-Pahkla alade asustus pärineb ilmselt juba muinasajast, 10.–12. sajandist. Pahkla küla on esmakordselt mainitud 1433. aastal nimega Pachel. Pahkla mõis rajati 17. sajandi alguses Pahkla küla asemele. 19. sajandi lõpul ja 20. sajandi algul toimunud talude päriseksostmine ning Pahkla kogukonnas olid kõik talud, arvuliselt 35, vabaks ostetud. Kool avati Pahklas 1868. aastal. Sellest ajast elavnes ka kohalik kultuurielu. 19. sajandi lõpul tegutses külas mängu- ja laulukoor. 1926. aastal loodi Pahkla haridusselts, kui koolijuhatajaks oli Roman Esko. Selts korraldas mitmesuguseid kursusi ja ühisettevõtmisi, tegutsesid segakoor ja näitering, seltsil oli oma raamatukogu. Pahkla Kool lõpetas tegevuse paar aastat pärast oma 90. aastapäeva – aastal 1962. 1960. aastate lõpus rajati Pahkla metsa enam kui 200 hektarile Nõukogude armee raketiväebaas. 1992. aastal rajati Pahkla Camphilli Küla vaimupuudega noorte elu korraldamiseks, mis on osa ülemaailmsest Camphilli liikumisest, toetudes R. Steineri antroposoofilisele õpetusele. Camphilli küla on koduks kolmekümnele vaimupuudega inimesele ja nende tugiisikutele. Pahkla küla staatus ja piirid taastati 1999. aastal. Külaelanike omaalgatusena moodustati 2001. aasta kevadel Angerja ja Pahkla ühine küla eestseisus ning valiti külavanem. 2002. aasta septembris taasasutati Angerja-Pahkla Haridusselts. 2010. aastal paigaldati külakeskusse Theodor Altermanni mälestuskivi. Pahkla külas on sündinud kultuuri- ja muusikategelane Robert Theodor Hansen.

Ühistranspordi liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Pahkla linnas Eesti

Lihtsam saada Pahkla kasutades app!