Kuidas saada linnas Ridala asukohta Panga: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Panga jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Panga jõudmiseks on:

  • Ridala Kool on 597 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Panga on 764 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Panga juures?

Need Buss liinid peatuvad Panga juures: 25, 29.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Panga linnas Ridala

Tahad teada, kuidas saada linnas Ridala, Eesti sihtpunkti Panga? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Panga pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Panga jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Panga lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Ridala Kool; Panga.

Sihtpunkti Panga jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 25, 29.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Panga.

Muudame sihtpunkti Panga sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Ridala, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Panga, Ridala
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Panga kasutades app!