Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Ridala asukohta Panga: Buss või Raudtee?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Panga jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Panga jõudmiseks on:

  • Ridala Kool on 597 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Panga on 764 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Panga juures?

  Need Buss liinid peatuvad Panga juures: 29.

  Rohkem andmeid
Panga kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Panga linnas Ridala

Tahad teada, kuidas saada linnas Ridala, Eesti sihtpunkti Panga? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Panga pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Panga jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Panga lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Ridala Kool; Panga.

Sihtpunkti Panga jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 29

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Panga.

Muudame sihtpunkti Panga sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Ridala, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Panga, Ridala

Lähimad peatused sihtpunkti Panga linnas Ridala

Lihtsam saada Panga kasutades app!