Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Eesti asukohta Pati auk: Buss?

Vaata Pati auk, Eesti kaardil

Pati auk kaart

Suunajuhised asukohta Pati auk, Eesti, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Pati auk lähedusest

Küsimused & vastused

Vaata Pati auk, Eesti kaardil

Pati auk kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Pati auk linnas Eesti

Tahad teada, kuidas saada linnas Eesti, Eesti sihtpunkti Pati auk? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pati auk pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pati auk jõudmiseks.

Sihtpunkti Pati auk jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 4205, 4207

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pati auk.

Muudame sihtpunkti Pati auk sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Eesti, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pati auk
Lihtsam saada Pati auk kasutades app!